Money Explosion Sophie Cerny

Money Explosion

This class will be in English and translated to Slovak

Can you imagine having so much money you could never lack again? Would you like to add a big MONEY EXPLOSION to your life? What if it is possible for you?

Do you want to discover your point of views that stops you from having too much money? Do you want to receive the energy of a money explosion in your life?

In this free online class, I invite you to discover life changing tools for having too much money!

Your call for a big money explosion in your world. 

Sophie Cerny is a certified Access Consciousness Facilitator (CF) who does classes around the world to empower people to know that they know & to create the life they truly desire. – Create your life you truly desire!

The free zoom may have ended, but you still have the chance to get the recording. Simply register and you will receive your link in the follow up email. If you don’t receive an email right away, please check your spam folder.

—–

Explózia peňazí

Tento webinár bude v angličtine a preložený do slovenčiny

Viete si predstaviť, že by ste mali toľko peňazí, že by vám už nikdy nechýbali? Chceli by ste do svojho života pridať veľkú EXPLÓZIU PEŇAZÍ? Čo ak je to pre vás možné?

Chcete objaviť svoj uhol pohľadu, ktorý vám bráni mať príliš veľa peňazí? Chcete do svojho života prijať energiu peňažnej explózie?

Na tomto bezplatnom webinári vás pozývam objaviť nástroje, ktoré zmenia váš život, aby ste mohli mať príliš veľa peňazí!

Výzva na veľkú explóziu peňazí vo vašom svete.

Sophie Cerny je certifikovaná facilitátorka Access Consciousness (CF), ktorá robí kurzy po celom svete s cieľom posilniť ľudí, aby vedeli, že vedia, a aby si vytvorili život, po ktorom skutočne túžia. – Vytvorte si svoj život, po ktorom skutočne túžite!

ČAS A DÁTUM: 28. február, 19:30 – 20:00 hod.
Bezplatne cez Zoom
+ Nahrávky

Hneď ako sa zaregistrujete, dostanete e-mail s odkazom na Zoom. Preto sa uistite, že ste správne zadali svoje údaje do registračného formulára. Ak e-mail nedostanete hneď, skontrolujte si priečinok so spamom.


Datum

28. Februar 2023
Vorbei!

Uhrzeit

19:30 - 20:00

Mehr Info

Register now

Veranstaltungsort

ONLINE CLASS
Free Zoom
Register now